ମୁଖ୍ୟ ଖବର

no image ବିଜେଡିର ଛ’ ବରିଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱ :ଦେବୀ ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଗଞ୍ଜାମ no image କାଶ୍ମୀର ଭଡାଟିଆ ବାସିନ୍ଦା ଦେଇପାରିବେ ଭୋଟ୍‌ no image ଆକାଶମାର୍ଗରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବନ୍ୟାଞ୍ଚଳ ପରିଦର୍ଶନ: ୧୫ ଦିନ ରିଲିଫ୍‌ no image ୪.୬୭ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ପ୍ରଭାବିତ no image ଆଗାମୀ ତିନି ଦିନ ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି no image ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସରେ ହାଜର ହେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା no image ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ଚୀନର ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି:ସେନାରେ ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତି no image ବଜାରକୁ ଆସିଲା ପ୍ରଥମ ଉଡ଼ନ୍ତା କାର୍‌ no image ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ: ଓଡ଼ିଶାର ସଫଳତା ଅନ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ no image ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ପୋଲ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା no image ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଆଣିଲା ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି : ଆସନ୍ତା ୪୮ ଘଣ୍ଟା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ:ଏସ୍‌ଆରସି no image ୧୯ରେ ପୁଣି ଲଘୁଚାପ no image ଜିରୋ କାଜୁଆଲଟି ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ no image ବର୍ଷା ଓ ବନ୍ୟା ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ no image ଏନ୍‌ଆଇଟି ରାଉରକେଲାର ସମାବର୍ତ୍ତନ ସମାରୋହ: ଦେଶରେ ନୂତନ ମଡେଲ ସୃଷ୍ଟି କରିବ: ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର no image ରାମସା କ୍ଷେତ୍ରରେ ତାମ୍ପରା, ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାର ଓ ଅଂଶୁପା no image ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଉପରେ ବୈତରଣୀ no image ଅବପାତର ରୂପ ନେଉଛି ଲଘୁଚାପ no image ବ୍ରିଟେନରେ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ no image ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାଲ୍‌ ସିଂହ ଚଢ଼ାର ଦୁର୍ବଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ

ଭିଡ଼ିଓ ଖବର Videos


ସ୍ତମ୍ଭ View All

No News Uploaded Yet.


ଦିଗ୍‌ଦର୍ଶନ View All

No News Uploaded Yet.


କୃଷି View All

No News Uploaded Yet.


ଅନୁପମା View All

No News Uploaded Yet.



ଅନୁପମ ଭାରତ ଇ-ପେପର୍



ଅନୁପମଭାରତ ଆପ୍:

Android app Download!

ବିଜ୍ଞାପନ







ସମ୍ପାଦକଙ୍କୁ ପତ୍ର :

Type the above number:





ସାଇଟ୍ ଦର୍ଶକ :

Hit Web Stats
<>

ଯୋଗାଯୋଗ :

Facebook Page Twitter Page YouTube Page Instagram Page