ମୁଖ୍ୟ ଖବର

no image ତାକତ ଦେଖାଇଲା ତାଉ’ତେ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଛ’ମୃତ, ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି no image କୋଭିଡ ମୃତକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ପେନ୍‌ସନ୍‌ no image ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଦର ଧାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର no image ଓଡ଼ିଶାକୁ ଯୋଗାଯାଇଛି ୧,୪୧,୦୦୦ ରେମଡ଼େସିଭିର ଇଞ୍ଜେକସନ୍‌ no image ଜୁନ୍‌ ୧୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ମନା no image ଡିଜିଟାଲ୍‌ ପେମେଣ୍ଟର ଅଂଶଧନ ବୃଦ୍ଧି no image ଅପରାଧୀ ତଥା ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ ଭିତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର no image ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଇଦ୍‌ ମୁବାରକ୍‌ : ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ no image ହୋଇପାରେ ତୃତୀୟ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧ .... ୪୫୦ ମିସାଇଲ୍‌ ମାଡ଼ କଲା ଇସ୍ରାଏଲ no image ଥଣ୍ଡା ଏବଂ ଜ୍ୱରକୁ ହାଲକାରେ ନିଅ;ୁ ନାହିଁ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ no image ସିଭିଲ ସର୍ଭିସ ପ୍ରିଲିମିନାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଘୁଞ୍ଚିଲା no image ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ମିଳିବ ମଦ no image ଜି. ମାଥିଭାଥନନ ବିଏମସି ପ୍ରଶାସକ no image ବର୍ଷର୍ା ସମ୍ଭାବନା no image ଟ୍ୱିନ୍‌ ସିଟି : ଲକଡାଉନରେ ୱାକିଂ ଓ ସାଇକ୍ଲିଂ ମନା no image ଏଣିକି ୪ ମାସ ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଡୋଜ୍‌ no image ଇସ୍ରାଏଲ ଏବଂ ପାଲେଷ୍ଟାଇନ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଛି ଭୟଙ୍କର ଯୁଦ୍ଧ no image ଗରୀବଙ୍କ ଉପରେ ଧନୀଙ୍କ ଅତ୍ୟାଚାର : ଅକ୍ସିଜେନ ସିଲିଣ୍ଡର ବଦଳରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ no image “ବେରୋଜଗାରୀଙ୍କୁ ଭତ୍ତା ଦିଆଯାଉ” no image ଗାଁ ଗାଁରେ ବ୍ୟପିଲାଣି କରୋନା !

ଭିଡ଼ିଓ ଖବର Videos


ସ୍ତମ୍ଭ View All

No News Uploaded Yet.


ଦିଗ୍‌ଦର୍ଶନ View All

No News Uploaded Yet.


କୃଷି View All

No News Uploaded Yet.


ଅନୁପମା View All

No News Uploaded Yet.


ବିଜ୍ଞାନ ଓ ପ୍ରଯୁକ୍ତି View All

No News Uploaded Yet.



ଅନୁପମ ଭାରତ ଇ-ପେପର୍



ଅନୁପମଭାରତ ଆପ୍:

Android app Download!

ବିଜ୍ଞାପନ







ସମ୍ପାଦକଙ୍କୁ ପତ୍ର :

Type the above number:





ସାଇଟ୍ ଦର୍ଶକ :

Hit Web Stats
<>

ଯୋଗାଯୋଗ :

Facebook Page Twitter Page YouTube Page Instagram Page